طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
http://yaboo.ir/bhamin/dadashi.jpg

پیکر مرحوم روح الله داداشی در میان حزن و اندوه مردم و ورزشکاران به خاک سپرده شد.با حضور هزاران نفر از مردم، ورزشکاران و تعدادی از مسئولان پیکر مرحوم روح الله داداشی از قوی ترین مردان ایران در میان حزن و اندوه بسیار از مقابل منزل وی در حصارک کرج تا محل امامزاده محمد (ص) شهرستان کرج تشییع و در صحن اصلی این امامزاده به خاک سپرده شد.
حضور قشرهای مختلف مردم و ورزشکاران که سیاه پوش در غم فقدان از دست دادن ورزشکار نامی کشور به محل خاکسپاری وی آمده بودند قابل توجه بود.هجوم جمعیت برای حضور در مراسم خاکسپاری این ورزشکار، موجب ایجاد ترافیکی سنگین در محدوده حصارک کرج شده بود به گونه ای امکان تردد در مسیر برگزاری تشییع پیکر آن مرحوم به سادگی امکان پذیر نبود.
وی که روحیه پهلوانی اش زبانزد همگان بوده است از جایگاه ویژه ای در میان مردم و به ویژه ورزشکاران برخورداربود و از همین رو پلاکاردهای زیادی با مفهموم خداحافظ پهلوان، قهرمان زنده است، یادت فراموش نمی شود و ... با عکسهای از حضور این ورزشکار در رقابتهای قوی ترین مردان ایران در دستان شرکت کنندگان در مراسم خودنمایی می کرد.
در این مراسم علاوه برهزاران نفر از مردم شمار زیادی از ورزشکاران و مسئولان ورزش و مدیران استانی از جمله فرماندار کرج، شهردار، اعضای شورای شهر، اکبریان نماینده مردم کرج، نمایندگان استانداری و اداره کل تربیت بدنی البرز، هیئت پرورش اندام، جامعه ورزش کشور، مسلم دارابی، فرامرز خودنگاه داور بین المللی این رشته و .... حضور داشتنند.
بیش از صدها عکاس و خبرنگار ورزشی نیز این مراسم را پوشش خبری دادند.

http://univeraligodarz.persiangig.com/other/rama/8.jpg

http://up.iranblog.com/images/41vr1qgnfza4lltsyp7.jpg

http://www.atynews.com/files/fa/news/1390/4/26/26488_380.jpg

http://img.irna.ir/1390/13900426/30480034/30480034-1447889.jpg
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic