طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
24. Darren Fletcher
نام بازیکن : Darren Fletcher
تاریخ تولد : 1 فبریه 1984
پست بازی : هافبک
محل تولد : اسکاتلند
تاریخ پیوستن به باشگاه : 3 جولای 2000
نخستین بازی : 12 مارچ 2003 مقابل بازل
   


درن بار فلچر در 11سالگی به تیم نوجوانان منچستر پیوست و تا به امروز به حضور خودش در یونایتد ادامه داده است بنابراین او محصول آکادمی منچستریونایتد است ، او بعنوان هافبک مرکزی ایفای نقش می کند اما توانایی بازی در هافبک راست و همنچنین مدافع اورژانسی را نیز دارد .
قوانین سنی لیگ برتر مانع از حضور زودتر فلچر در تیم اصلی بود به همین دلیل او در سال 2000 قراردادی تمرینی با تیم بست تا اینکه در روز تولد 17 سالگی وی قرار داد حرفه ایش با یونایتد بسته شد ، پیشرفت او بتدریج در تیم نوجوانان و رزرو ها ادامه داشت بطوری که در قهرمانی تیم رزرو ها در سال 1999-2000 نقش عمده ای داشت . در ابتدا او را هافبک راست در قالب دیوید بکهام تلقی میکردند اما با گذشت زمان و پیشرفت وی ، پست هافبک مرکزی برای وی در نظر گرفته شد .
مصدومیتهای متعدد او در فصل های بعد او را به یک بازیکن معمولی در تیم رزرو ها تبدیل کرد بطوری که سه سال از برنامه ریزیهای از پیش شده برای حضور در تیم اصلی عقب افتاد ، درنهایت او در 12 مارچ 2003 در لیگ قهرمانان بعنوان جایگزین دیوید بکهام اولین بازی خود را برای منچستر یونایتد انجام داد !
فلچر در فصل 2003-2004 بازیهای مهمتری برای یونایتد انجام داد ، در فصل بعد توانست اولین گل خود را برای باشگاه به ثمر برساند او در فصل 2005-06 توانست تک گل برتری یونایتد رو در مقابل چلسی به ثمر برساند و علاوه بر پاسخ به انتقادهای وارد بر خود ، توانست رکورد 40 بازی شکست نخورده چلسی در لیگ را بشکند . در فصل 2006–07 او توانست خود را حداقل در نیمکت ذخیره ها نگه دارد زیراکه فرگوسن ترکیب اسکولز ، کریک ، رونالدو و گیگزی را در خط هافبک ترجیح می داد اما بدلیل محرومیت اسکولز او توانست به جمع 11 نفر بپیوندد و در برد 7-1 مقابل رم سهیم باشد . با اضافه شدن چند بازیکن از جمله نانی ، اندرسون و هارگریوز در فصل بعد به او بازی کمتری رسید . در فصل 2009-2008 با مصدومیت رونالدو و کریک او دوباره به تیم برگشت و توانست بازیهای مهمتری رو برای تیم انجام بده و بتدریج جای خود را در مرکز زمین تثبیت کند ، او در 3 اکتبر 2008 قرارداد جدید رو با یونایتد بست که او را تا سال 2012 در یونایتد نگه میداشت !

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات