طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
فال روز - 2شنبه (8 فرودین - 28 مارچ)

فروردین
گر فكر می كنید، می توانید هر كاری را به زور انجام دهد، اشتباه كرده اید. البته گاهی این پافشاری باعث می شود تا كارها انجام شوند. شاید دیگران تغییرات رفتاری شما را نپذیرند اما اگر هراز گاهی یك تغییر كوچك ایجاد كنید، اطرافیان هم عادت می كنند.

اردیبهشت
در چند روز آینده دوستی ها و رابطه های جدید شکل می گیرد بنابراین واقعاً می توانید انتظار اتفاقات خوبی را داشته باشید. برای این که خودتان موفق شوید با احساسات دیگران بازی نکنید. اگر خودتان را به جای آن ها بگذارید متوجه می شوید که چه قدر رفتارتان زشت و بد است.

خرداد
نقطه مرموز چارت شما اهمیت زیادی دارد بهتر است بعضی از ایده های مبتكرانه خودتان را برای خودنگه دارید و آنها را برای هیچ كس نگویید. دیگران قصد و نیت واقعی خود را نشان نمی دهند.

تیر
از طریق نامه خبر خوبی می گیرید.تمام فعالیت هایی که در زمینه مسائل مالی کرده اید،امروز نتیجه می دهد.کوچکترین اضافه درآمد نیز همیشه شما را خوشحال می کند وبقیه روز را در رویا می مانید.

مرداد
به موقعیت هایی كه امروز بر شما ظاهر می شوند نچسبیدوگرنه تا هفته بعد اوضاع همین طور باقی می ماند. شانس دوبار سراغ آدم نمی آید پس مراقب باشید خوابتان نبرد.برنامه های مسافرتی در این زمان برای شما بسیار لذت بخش است و شما از این كه از برنامه های روزانه خود برای مدتی خلاص شده و چند روزی از این جا دور شوید، لذت خواهید برد.

شهریور
این ماه گاهی با مشکلات همراه بود اما در آخر با احساس خوبی آن را پایان می برید.با افرادی که برای تان مهم هستند،دور هم جمع می شوید.کمی احساساتی هستید.

مهر
امروز روز بهتری است،خدا را شکر و همه تنش های دیروز از بین رفته است.شما امروز آرام تر هستید و هیچ چیزی نمی خواهید جز این که با شخص مورد علاقه تان ویا دوستان تان به بیرون از شهر بروید.اگر تصمیم دارید که به کلوپ یا گروهی به پیوندید،ممکن است بالاخره امروز تصمیم خود را گرفته و این کار را انجام دهید.موفق باشید،این کار بسیار عاقلانه است.به خصوص اگر در این روزها منتظرید که عشق زندگی خود را ملاقات کنید.

آبان
اکنون زمان مناسبی برای پیدا کردن دوستان جدید می باشد.افراد مناسبی را به خود جذب می کنید و می توانید با آن ها رشد و پیشرفت کنید.زندگی برای زندگی کردن است و حتی اگر اشتباهاتی را مرتکب شدید،می توانید بعدها از آن به عنوان تجربه درس بگیرید.

آذر
احتمال زیاد دارد كه بدون فكر كردن تصمیمات یك دفعه در مورد عشق و مسایلی رومانتیكی بگیرید. و اگر از كسی خوشتان بیاید در موردش اقدامی خواهید كرد. علامت شما به عشق به چشم چرانی معروف است و این كه امروز خوش قیافه هستید و احساس خوبی از خود دارد شما را برای دیگران خواستنی تر می كند. آنهایی كه در حال حاضر در جریان یك رابطه هستید منتظر باشید كه حرارت ارتباطتان یك چند درجه ای بالاتر برود.

دی
امروز می توانید با خیال راحت سرگرم انجام كارهای مفید شوید. شما امروز به كارها تسلط داشته و آمادگی به عهده گرفتن هر كاری و یا كار كردن با هر كسی را دارید. حتی كسل كننده و خسته كننده ترین كارها شما را به وجد می آورند. احتمالاً وجدان شما سخت ناراحت انجام كارهاست.

بهمن
امروز موضوعات کوچک نیز برای تان با ارزش می شوند . بنابراین کاملاً راضی و خرسندید.  از این احساس لذت ببرید . به خصوص اگر بتوانید با کسی باشید که شادتان کند. در صورت نبودن این شخص کاری انجام دهید تا باطری احساسی روحی و ذهنی شما را شارژ کند.

اسفند
شما میل دارید خودتان را مقداری درمان کنید. به جای یک بطری شراب یک ماساژ  یا شنا امکان پذیر است. در حقیقت شما به بدنتان یک ورزش واقعی می دهید . اما هنوز با دوستانتان ترتیب یک مشروب را می دهید.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات