طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪

فروردین
دوست دارید به اهداف جدیدی دست یابید. اما این علاقه را تنها به رویا پردازی محدود نكنید. تا زمانی كه شك و تردید به دل خود راه ندهید می توانید با قدرت و جسارتی كه دارید خیلی از ایده هایتان را عملی كنید. با وجودی كه حس اضطراب و نگرانی تان قابل درك است اما همین الان باید آن ها را عملی كنید.

اردیبهشت
گاهی اوقات دوست ندارید تغییراتی ایجاد کنید که چند روز آینده همین احساس را دارید. تنها راه شما این است که یک مورد را انتخاب کنید. در چند روز آینده شرایط را تحمل کنید تا بعد از آن که تمام شرایط را بررسی کردید منصفانه قضاوت کنید.

خرداد
هیچ زمان بهتری بای روبه رویی با مسائل مالی ندارید و اكنون دقیقاً می دانید باید چه كار كنید. شاید هم از تجربیات دیگران درس خوبی بگیرید. زمان خوبی است تا با افراد خارجی معاشرت كنید یا با خارج تماس بگیرید.

تیر
هر کسی برنامه خودش را دارد و تمایل دارد برنامه خودش را عملی کند.می توانید به آنها ملحق شوید یا آرام بنشینید و این که در کنار آنها باشید را نپذیرید.در هر صورت امروز با آرامش و نیروی تازه آغاز می کنید.

مرداد
حتی اگر به خود قول داده اید كه دیگر هیچ گونه پولی در باقی این ماه خرج نكنید، امروز در حالتی هستید كه خود را كمی لوس و نازپرورده می كنید! امروز یكی از آن روزهایی است كه نمی توانید از شر فكر خرید اجناس كوچك، خلاص شوید.

شهریور
شرایط تغییر کرده است و آرامش دارید.می توانید تمام اتفاقات دیروز را برای یک دوست بیان کنید و او شما را به خنده وامی دارد.از این که با دیگران باشید مخصوصاً افرادی که برایشان مهم هستید،احساس خوبی پیدا می کنید.

مهر
امروز ستاره ها بیانگر این هستند که شما در حال کار در پشت صحنه بسیار خوشحال تر خواهید بود چرا که در این صورت مجبور نیستید که دیگران را نیز خوشحال نگه دارید و می توانید به راحتی مشغول کاری که در دست دارید،شوید.امکان دارد داستانی را بشنوید که روی شما تاثیر گذاشته و بخواهید مقداری پول به خیریه کمک کنید.

آبان
سیارات به شما کمک می کنند تا موفق تر شوید مخصوصاً اگر در حال انجام طرحی هستید می توانید پول خوبی به دست آورید.شما فردی پر هیجان هستید و علاوه بر پیشرفت مالی،فرا گرفتن چیز جدیدی می تواند زندگی شما را پربارتر کند و هم چنین درک تان را بالا می برد.چیزی برای از دست دادن ندارید و می توانید همه چیز را به دست آورید.

آذر
در حال حاضر خیلی معاشرتی هستید ومایل نیستید هیچ دعوتی را كه امكان دارد حلقه روابط اجتماعی شما را وسیعتر كند رد كنید. اگر یك نمونه كامل آذری هستید، علائق متفاوت و بیشماری دارید، و اگر امروز فرصتش را دارید از هیچ چیز به اندازه صحبت باكسی كه هم روحیه شماست لذت نخواهید برد. اگر در انتخاب مسیر كمی گیج شده اید، با كسی ملاقات دارید كه می توانید مسیر را به شما نشان بدهد.

دی
واقعاً كه كسی بهتر و مناسب تر از شما در رازداری نیست. شما توانایی این را دارید كه در حالی كه از نظر درونی آشفته و برانگیخته هستید ظاهری جدی و بی تفاوت داشته باشید. امروز شخصی برای كشف علت مرموز بودن شما دست به هرگونه ترفندی خواهد زد.

بهمن
به نظرتان می رسد که شخص خاصی به خاطر اعمالی که انجام می دهد چندان خیرخواه شما نیست. آنها ممکن است به شما دستور بدهند و به شما ریاست کنند و انتظار داشته باشند که به دستوراتشان عمل کنید. اگر از رئیس تان مرخصی می خواهید امروز روز خوبی برای این کار نیست زیرا تقاضایتان رد می شود . بهتر است صبر کنید تا موقعش برسد.

اسفند
یک هنر وحی برای انجام امور امروزتان در شماست. و می تواند پی ببری کسی تحت تاثیر واقع شده است. شما درباره کارهای بزرگتان مثل دیگران فریاد نمی زنید. اما امروز خودتان را برای ابتکارتان تشویق کنید.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات