طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
http://persiadl.com/wp-content/uploads/2010/10/%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84_%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87_%D8%AA%D9%84%D8%AE.jpg

پیش از این محمد حسین لطیفی ـ كارگردان ـ با ابراز گلایه‌مندی از عدم رعایت قانون كپی رایت، در عین حال اعلام كرده بود كه این قانون... سری دوم از سریال «قلب یخی» برای جلوگیری از توزیع غیرقانونی این مجموعه ثبت جهانی شد.
در پی قاچاق سی‌دی‌های «قلب یخی» به كارگردانی محمد حسین لطیفی، سری دوم این سریال ثبت بین‌المللی شد تا از توزیع غیرقانونی آن جلوگیری شود.
تهیه‌كننده سریال «قلب یخی» با اعلام خبر بالا خاطرنشان كرد: تلاش وكلای ما سرانجام به نتیجه رسید و سریال «قلب یخی» ثبت جهانی شد.
پیش از این محمد حسین لطیفی ـ كارگردان ـ با ابراز گلایه‌مندی از عدم رعایت قانون كپی رایت، در عین حال اعلام كرده بود كه این قانون در كشور اجرایی است و تصمیم گرفته‌اند‌ تا زمان حل شدن این قضیه (كپی رایت) برای ساخت قسمت‌های جدید صبر كنند.
لطیفی در بخشی از صحبت‌هایش هم به این مساله اشاره كرده بود كه برای جلوگیری از توزیع غیرقانونی یك مجموعه‌ی فرهنگی، از هدیه دادن ماشین و خانه استفاده نمی‌كند.
سریال «قلب یخی» توسط شرکت تصویر دنیای هنر توزیع می‌شود و تصویربرداری سری دوم این مجموعه مدتی است كه آغاز شده است.
شرکت تصویر دنیای هنر آذر ماه امسال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تغییرات گسترده‌ای در نحوه‌ی عرضه‌ی فصل دوم سریال «قلب یخی» اعمال می‌شود.
این شركت همچنین از صبر و متانت مردم پیرامون مشکلاتی که در نحوه عرضه فصل اول سریال «قلب یخی» به وجود آمد، تشكر كرده بود.
آخرین قسمت‌ها از سریال «قلب یخی» آذر ماه امسال توزیع شد و با احتساب پخش اپیزود دوم در سال 90، بین عرضه‌ی اپیزود اول و دوم بیش از یك فصل فاصله می‌افتد.
بر اساس این گزارش، پیش از این سریال «قهوه تلخ» مهران مدیری ثبت جهانی شده بود.
آقاگلیان تهیه‌كننده «قهوه تلخ» در این زمینه گفته بود: عبارت «FBI warning» كه در ابتدای سی‌دی‌ها نقش می‌بندد، یك شو و نمایش نیست بلكه واقعی است. این مساله باعث شد كه «قهوه تلخ» از هیچكدام از شبكه‌های فارسی زبان خارج از ایران پخش نشود.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic