طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
"الساعدی" پسر سوم معمر قذافی می باشد که همیشه آرزوی ستاره شدن در جهان فوتبال را در سر می پروراند، وی در تیمهایی چون " الاهلی طرابلس، کالچیو ایتالیا و تیم ملی لیبی "که تا مدتهای طولانی کاپیتان این تیم بود!

http://img.freebase.com/api/trans/image_thumb/m/05l49w1?errorid=%2Ffreebase%2Fno_image_png&maxheight=200&mode=fit&maxwidth=150
روزنامه الانباء کویتی نیز نوشت: الساعدی قذافی 37 ساله که معروف به مسائل غیر اخلاقی می باشد اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی دارد و همیشه برای خوش گذرانی به خارج از کشور سفر می کرد و در آنجا دردسرهای زیادی به وجود می آورد.

در این گزارش ذکر شده که الساعدی هیچ گونه اخلاق ورزشی نداشته و برای مثال در یکی از مسابقات هنگامی که تیمش از تیم حریف باخت به محافظینش دستور داد تا به سمت تماشاگران طرفدار تیم رقیب شلیک کنند که موجب کشته شدن 3 نفر از تماشاگران شد.

او توانست بعد از مدتها تلاش به عنوان بازیکن حرفه ای در لیگ ایتالیا بازی کند! هم تیمیهایش از وی خاطرات بسیار خوبی دارند انها می گویند او بازیکن خوبی نبود اما انسان بسیار سخاوتمندی بود چون هنگامی که قرار شد برای اولین بار در تیم ما بازی کند به هر بازیکن یک ماشین مدل بالا هدیه داد.

بر اساس این گزارش وی بعدها رئیس فدراسیون فوتبال لیبی شد و چند بازیکن را به خاطر حسادت شکنجه و حتی اعدام کرد گفتنی است وی هنگام بازی در تیمهای معروف لیبی و حتی ایتالیایی از مواد نیروزا استفاده می کرده است.
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic