طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪


مجلس کاتالونیا در اسپانیا امروز به مناسبت برگزاری جشن ملی‌ این ایالت تصمیم گرفته است که مدال طلای افتخاری این مجلس را به"پپ گواردیولا" سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اهدا کند . این مدال که بالاترین نشان مجلس کاتالونیا می‌ باشد به دلیل مسیر و پیشرفت گواردیولا به عنوان ورزشکار و مربی‌ و همچنین ارزش هایی‌ که بیانگر آن است اهدا می‌ شود .   مجلس کاتالونیا گفته است که همه نمایندگان به اتفاق آرا معتقدند که گواردیولا نشانگر یک کاتالونیایی با فرهنگ ، شهری و روشن فکر افزون بر ارزشهایی از جمله ورزش دوستی‌ ، کار گروهی و تلاش است .
 گواردیولای 40 ساله ، فوتبال را در ''ماسیا'' مدرسه فوتبال بارسلونا آغاز کرد و در طول عمر بازیگری خود که او را به ایتالیا ، مکزیک و قطر نیز برد شش قهرمانی لیگ اسپانیا ، یک قهرمانی جام باشگاه های اروپا ، یک سوپر جام اروپا و دو جام حذفی را فتح کرد .
 وی پس از بدست گیری سرمربی گری تیم بارسلونا در ژوئن 2008 ، موفق شد که با تیمش سه قهرمانی پی در پی لیگ اسپانیا ، دو جام قهرمانی باشگاه های اروپا ، یک جام حذفی اسپانیا ، یک جام قهرمانی باشگاه های جهان ، دو سوپر جام اسپانیا و دو سوپر جام اروپا افزون بر دیگر جوایز و جام ها را تصاحب کند 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات