طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
http://www.mapsofworld.com/images/world-countries-flags/japan-flag.gif


رئیس و مدیران شركت «نیروی برق توكیو» از روستاییان آسیب دیده از تشعشعات رادیو اكتیو نیروگاه اتمی فوكوشیما عذرخواهی كردند.


«ماساتاكا شیمیزو» (نفر وسط) رئیس شركت نیروی برق توكیو و مدیران ارشد این شركت كه مالك و مدیر نیروگاه برق «دای ایچی» فوكوشیما هستند در برابر مردم آسیب دیده روستای «نامی» كه از خانه و كاشانه‌شان آواره شده و برای اسكان موقت به اردوگاهی در «نیهونماتسو» منتقل شده‌اند، حاضر شدند و در برابرشان به زانو افتاده و بابت قصورهایی كه در اداره  نیروگاه داشتند‌، عذرخواهی کردند.

این در حالی است كه مشكلات پدید آمده در نیروگاه بر اثر زلزله‌ای 9 ریشتری و سونامی سهمگین پس از آن كه در تاریخ بی نظیر بود، رخ داد.روستای این آوارگان در مجاورت نیروگاه تولید برق هسته‌ای «دای ایچی» فوكوشیماست كه مالكیت آن متعلق به شركت نیروی برق توكیو است. روستای «نامی» هم اكنون به دلیل خطر تشعشعات رادیواكتیو تخلیه شده و ساكنان آن برای اسكان به اردوگاهی در نیهونماتسو منتقل شده اند. پس از زلزله و سونامی 11 مارس ژاپن ده‌ها هزار نفر از ساكنان مناطق نزدیك به نیروگاه فوكوشیما خانه و كاشانه خود را رها كرده و برای اسكان موقت به دیگر مناطق ژاپن منتقل شده اند.

فرهنگ عذرخواهی در صورت شکست، سنتی دیرین در میان مدیران ژاپنی است.
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات