طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
جدیدترین مدلهای رویه دوزی صندلی

با رویه دوزی برای صندلی ها یا کاناپه های کهنه، می توانید جلوه وحیاتی نو به آن ها ببخشید . شکل واندازه این رویه ها باید با صندلی که بر روی آن قرار می گیرند، تطابق داشته باشند، باید با دکوراسیون و آرایه های درونی خانه نیز همخوان باشند.


به یاد داشته باشید که این رویه ها را می توانید در هر فصل تغییر دهید ورنگ وصورت آن ها را متناسب با فصلی که در آن قرار دارید، تعیین کنید. پارچه ها را می توانید از جنس کتان، با طرح ها ورنگ های متفاوت ، برگزینید. همچنین ، بهتر است که جنس آن ها از الیاف طبیعی باشد ،زیرا در این صورت آن ها را می توان با ماشین لباس شویی نیز شست.
پوشش جدید برای صندلی های کهنه، آن ها را احیا می کند.رویه ها باید چنان دوخته و آماده شوند که به آسانی بتوان آن ها را از روی صندلی برداشت یا دوباره قرار داد. رویه ها یی که از پارچه کتان، با جنسی مرغوب و از الیاف طبیعی ، تهیه شده است مناسب تر هستند. روند انتخاب پارچه ، طرح و رنگ آن و رویه دوزی ، می تواند بخشی مهم از طراحی ودکوراسیون داخلی خانه تان باشد.رویه ها به ترتیبی که ملاحظه می کنید، بر روی صندلی قرار گرفته اند؛ این رویه ها از پشت می توانند با روبان یا دکمه به هم وصل شوند. از این طریق ،جابه جایی رویه ها آسان تر خواهد شد.

 
برای رویه ها از رنگ دلخواه خود استفاده کنید. همچنین ، نوع پارچه پوشش ها را چنان انتخاب کنید که بتوان آن ها را در ماشین لباس شویی شست .

طرح پارچه وآویزی که با تعداد زیادی دکمه درست شده است ، به این صندلی جلوه ای کاملا نو وزیبا داده است و سالن غذا خوری این خانه را به کلی متحول کرده است .

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات