طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪

سوارز اسپیندولا خولیو سزار

کشور: برزیل

محل تولد: ریو دجانیرو
(
BRA)


تاریخ تولد: ۳ سپتامبر ۱۹۷۹

پست: دروازهبان

قد: ۱۸۶ سانتیمتر


وزن: ۷۹ کیلوگرم


مشخصات

سابقه

خبر

وضعیت

گل ها

والپیپر

گالری عکس

 


•بعد از شش فصل و نیم در فلامینگو خولیو سزار شش ماه در چیه وو در سری آ بازی کرد که سابقه فوتبال ایتالیایی خود را با یک حرکت تابستانی به اینتر کامل کرد.


•بررسی شده است که یکی از بهترین دروازهبانی او زمانی بود که او یک گل را برای برزیل در کوپا آمریکا نجات داد.


•خولیو سزار نه تنها با دست هایش خوب بازی می کند بلکه پاهایش هم نقطه قوت او هستند و در هر دو تیم اینتر و تیم ملی کشورش مفید است.


 

 

2- زندگی شخصی :

جولیو سزار با سوزانا وارنر ، مدل و بازیگر برزیلی ازدواج کرده است ؛ آنها به همراه دو فرزند خود با نام های کاوت که پنج ساله و جولیا که دوساله است زندگی گرمی دارند . البته جالب است که بدانید سوزانا وارنر قبل از ازدواج با خولیو سزار چند مدتی نیز با رونالدو آشنا بوده است اما بعد از جدایی با رونالدو با جولیو ازدواج میکند ، او متولد 20 جولی 1977 است .

3- باشگاه ها : فلامنگو - کیوو ورونا - اینتر میلان

فلامنگو : از سال 98 با بازی در این تیم کار حرفه ای خود را آغاز کرد ، او تا سال 2004 در این تیم عضویت داشت و در این مدت برای فلامنگو 130 بازی انجام داد .

کیوو ورونا : او بعد از شش فصل و نیم بازی در برزیل و فلامنگو بالاخره راهی ایتالیا شد و در تیم کیوو ورونا به بازی خود ادامه داد البته عضویت این بازیکن در کیوو تنها یک نیم فصل بود و تنها یک بازی در جام یوفا برای این تیم انجام داد .

اینتر میلان : در پایان نیم فصل عضویت در کیوو اینتر این بازیکن را خریداری کرد . فصل 5/2004 این بازیکن با عضویت در اینتر فصل تازه ای برای فوتبال حرفه ایش رقم زد .

4- دوران طلایی در اینتر :

او در سال 2005 با قرارداد رسمی سه ساله ای به اینتر آمد و از همان روز های اول بر تولدو ترجیح داده شد ، در سال 2009 ، خولیو سزار موفق جایزه ی بهترین بازیکن برزیل در سال 9/2008 را به خود اختصاص دهد . این جایزه تحسین همگان را برانگیخت . زیرا او یکی از بهترین و بزرگترین جایزه ها در چهان فوتبال را به خود اختصاص داده در مهد فوتبال جهان یک دروازبان بهترین بازیکن سال میشود .

خولیو سزار از سال 2005 تاکنون در تمامی مسابقات ، برای اینتر 165 بازی را انجام داده است .

او در این سالها بدون شک یکی از بهترین بازیکنان اینتر بوده است و بار ها توانسته منجی دروازه ی اینتر شود ، او علاوه بر سرعتی بودن عکس العمل های دستانش به راحتی با پایش نیز بازی میکند بطوری که بسیاری از توپ هایی که به سمت دروازه ی او شلیک میشود را با پا دفع میکند ، در کل میتوان او را یکی از کاملترین دروازبان های حال حاظر جهان بدانیم .

علاوه بر دونگا ، جی جی بوفون نیز لب به تحسین از این دروازبان گشوده اند و او را بهترین دروازبان ایتالیا و یا اروپا میدانند . او بهترین دوران فوتبال خود را قهرمانی های پیاپی اینتر میداند شاید بودن خولیو سزار به این موفقیت ها برای اینتر کمک بسیاری کرده است ، او بار ها شایستگی خود را در دروازه ی اینتر نشان داده است و بی شک یکی از بهترین دروازبان ها تاریخ اینتر خواهد شد .

5- تیم ملی بزریل :

ابتدای راه ملی پوش شدن او ، در سال 2003 بود ، زمانی که او برای قرار گرفتن پشت سر دیدا به تیم ملی دعوت شد . از آن زمان او همواره عضو ثابت تیم ملی بزریل بوده است ، اولین تورنومنت مهم او در سال 2003 و در جام کنفدراسیون ها رقم خورد ، هر چند او موفق نشد تا در این تورنومنت برای برزیل بازی کند ، اما اولین رویارویی او با حریفان در دروازه ی برزیل در کوپا آمه ریکای 2004 رقم خورد ، او هر 6 بازی در این تورنومنت را در دروازه ی برزیل ایستاد بطوری که دیدا دروازبان اول برزیل را کاملا به نیمکت ذخیره چسباند .

در اولین بازیش در برابر آرژانتین در این تورنومنت او موفق شد اولین پنالتی آرژانتینی ها را مهار کند و باعث برد 4 بر 2 برزیل در برابر آرژانتین شد . اما او در سال تورنومنت های جام کنفدراسیون های سال 2005 و کوپا آمه ریکای سال 2007 نتوانست جایی در میان برزیلی ها پیدا کند اما در سال 2006 و رقابت های بزرگ جام جهانی یکی از 3 دروازبان برزیل بود . بعد از جام جهانی و بازنشستگی ملی دیدا ، او بدون رقیب بهترین گزینه ی مربی وقت برزیل شد ، دونگا دروازبانانی همچون ، گومز ،هلتون و دونی را پشت سر او قرار داد .


افتخارات :

فلامنگو :

تورنومنت ریو دو ژانرو (1999 - 2000 - 2001 - 2004)

لیگ قهرمانان برزیل : (2001)

قهرمانی ریو : (2000)

قهرمانی گوانابرای : (1999 - 2001 - 2004)

اینتر میلان :

سری آ : (2006 - 2007 - 2008 - 2009)

کوپا ایتالیا :(۲۰۰۸-۲۰۰۷)

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات