طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪

آنچه در لحظات پایانی بازی پرسپولیس ـ استیل در زمین رخ داد به طور قطع باورنکردنی بود و این کامل‌ترین کلمه‌ای است که می‌شود درباره این صحنه‌ها به کار برد.
فیلم از جایی کلید خورد که سوشا مکانی روی یک صحنه معمولی بعد از دریافت توپ خود را به زمین انداخت و برای تلف کردن وقت توپ را به بیرون زد، لحظه‌ای که پرسپولیس دقیقا منتظر آن بود. بعد از ورود پزشک استیل آذین به زمین دایی به سپهر حیدری گفت که توپ را به استیل آذینی‌ها ندهد و توپ را روی دروازه پرتاب کند.
در این لحظات عادل فردوسی‌پور تک جمله‌ای به زبان آورد که بلافاصله به حقیقت پیوست. او گفت اگر این توپ گل بشه اتفاقات عجیبی در ورزشگاه خواهد افتاد و دقیقا همین هم شد، حیدری توپ را بلند روی دروازه فرستاد و اشتباه سوشا مکانی توپ را روی پای آرفی جفت و جور کرد و او با ضربه روپا و تماشایی گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند چند لحظه بعد و در حالی که دوربین شبکه سه به دنبال زننده گل بازی بود ناگهان در جایی که بازیکنان پرسپولیس شادی می‌کردند چند بازیکن استیل آذین به سمت پرسپولیسی‌ها حمله‌ور شدند که یکی از آنها ماتیوس بازیکن پرحاشیه برزیلی استیل بود.
در این جنگ مغلوب و در حالی که نیمکت پرسپولیس هم هنوز مشغول شادی بود، شرایط می‌رفت به درگیری فیزیکی بکشد که دخالت چند بازیکن مثل حقیقی که مکانی را به گوشه‌ای برد سکوبرت و چند نفر دیگر اندکی قائله را خواباند اما سیاوش اکبرپور با اعتراض شدید به سمت علی دایی آمد و او را بابت تشویق تیمش به عدم رعایت بازی جوانمردانه مورد اعتراض قرار داد. سپس نوبت سوشا مکانی بود که میدان را به دست بگیرد او که به شدت گریه می‌کرد با انگشت ابتدا چندبار پشت سر هم طوری که دوربین‌ها بتوانند چهره‌اش را بگیرند فریاد زد نامردیه، نامردیه و بعد به سمت دایی رفت و به او گفت: که خدا اون بالاست ...
این درگیری اولی اما خود ابتدای یک قائل بزرگتر بود. رحمان احمدی دروازه‌بان پرسپولیس که از کارهای سوشا عصبانی شده بود از روی نیمکت بلند شد اما با کارت زرد افشاریان به نیمکت بازگشت، با شروع بازی ماتیوس در گوشه زمین با لگدی خشونت‌بار اشپیتیم آرفی را سرنگون کرد که این صحنه دوباره بازیکنان را به جان هم انداخت. افشاریان که بازی از دستش خارج شده بود ماتیوس را اخراج کرد و سپس سمت رضا نورمحمدی رفت و او را نیز با مشاوره با کمکش اخراج کرد.
در این لحظه نورمحمدی عصبانی از این کار به سمت کمک داور رفت اما بازیکنان او را مهار کردند این درگیری با سوت پایان بازی ادامه پیدا کرد و به تونل ورزشگاه آزادی کشید جایی که سوشا مکانی و رحمان احمدی به سمت هم رفتند اما دخالت مأموران انتظامی مانع از درگیری شدید این دو شد. در حال حاضر جو ورزشگاه همچنان مشوش به نظر می‌رسد و همه منتظرند ببیند دایی و یاوری در کنفرانس مطبوعاتی چه جملاتی به زبان خواهند آورد، اولین جملات بازیکنان در تونل مقابل خبرنگاران متهم کردند یکدیگر بوده است.
اکبرپور خطاب به پرسپولیسی‌ها گفت: پرسپولیس همین کارها را می‌کند که رفت و برگشت به استقلال می‌بازد. اشپیتیم آرفی به خبرنگار گفت:‌ دروازه‌بان استیل آذین بازی جوانمردانه را رعایت نکرد و آنچه پرسپولیسی‌ها انجام دادند درست بود.
این درگیری‌ها در شرایطی رخ داده است که فدراسیون فوتبال اعلام کرده که برای هفته‌های پایانی لیگ تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته است، تمهیداتی که البته فعلا به سرانجام نرسیده امروز خداداد افشاریان با قضاوت نامتعادلش یکی از دلایل به هم خوردن جو بازی بود.
طبقه بندی: لیگ برتر ایران،
برچسب ها: گزارش کامل درگیری های پرسپولیس - استیل آذین+ استیل آذین+ پرسپولیس+ گزارش کامل درگیری+ سوشا مکانی+ دایی+ سپهر حیدری+ عادل فردوسی‌پور+ فردوسی‌پور+ عادل+ آرفی+ ماتیوس+ برزیل+ سیاوش اکبرپور+ اکبرپور+ علی دایی+ رحمان احمدی+ اشپیتیم آرفی+ رضا نورمحمدی+ نورمحمدی+ افشاریان+ ورزشگاه آزادی+ آزادی+ یاوری+ استقلال+ فدراسیون فوتبال+ فوتبال+ لیگ برتر+ خداداد افشاریان+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic