طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
نوشته شده در تاریخ 1390/01/28 توسط Abbas .A
بهداد سلیمی قهرمان آسیا شد

وزنه‌بردار دسته فوق ‌سنگین ایران با مهار وزنه‌های 208 کیلوگرم در حرکت یک‌ضرب و 250 کیلوگرم در حرکت دوضرب قهرمان چهل و یکمین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا شد.

در روز پایانی چهل و یکمین دوره رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا که در شهر "تانگ لینگ" چین برگزار شد، شش وزنه بردار در دسته 105+ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند که بهداد سلیمی با مهار وزنه‌های 208 کیلوگرم در حرکت یک‌ضرب، 250 کیلوگرم در حرکت دو ضرب و 458 کیلوگرم در مجموع به سه مدال طلای این مسابقات دست یافت.

در این وزن پس از بهداد سلیمی، بهادر مولایی با مهار وزنه‌های 176 کیلوگرم در یک ضرب، 222 کیلوگرم در دو ضرب و مجموع 398 به مدال نقره دست یافت و "علی مهد" از سوریه با مهار وزنه 393 کیلوگرم در مجموع به مقام سوم رسید.

"سون هایبو" از چین با مهار وزنه 201 کیلوگرم در حرکت یک‌ضرب به مدال نقره دست یافت و "اوتا کزومی" از ژاپن هم با مهار وزنه‌ 176 کیلوگرم در این حرکت به مقام سوم و مدال برنز رسید. مولایی در این حرکت چهارم شد.

در حرکت دو ضرب با توجه به اینکه "سون هایبو" از چین نتوانست وزنه 241 کیلوگرم را بالای سرببرد، "علی مهد" از سوریه با مهار وزنه 222 کیلوگرم مدال نقره رسید و بهادر مولایی با مهار وزنه 222 کیلوگرم و به خاطر وزن بیشتر نسبت به وزنه بردار سوری به مدال برنز بسنده کرد.

تیم ایران که با هشت ورزشکار در چهل و یکمین دوره از رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی آسیا حضور یافته بود، به 3 مدال طلا، 8 مدال نقره و یک مدال برنز به کار خود در این دوره از مسابقات پایان داد.

مجید عسگری در دسته 56 کیلوگرم 3 مدال نقره، مرتضی رضاییان در دسته 69 کیلوگرم یک مدال نقره، کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم سه مدال نقره و بهداد سلیمی در دسته 105+ کیلوگرم سه مدال طلا را به خود اختصاص دادند.

سهراب مرادی در دسته 85 کیلوگرم به عنوان ششم بسنده کرد، حامد مجیدی و یاسر دادوند در دسته 105+ کیلوگرم به ترتیب مقام‌های چهارم و ششم را کسب کردند و بهادر مولایی در دسته 105+ کیلوگرم به عنوان چهارمی دست یافت.
طبقه بندی: وزنه برداری،
برچسب ها: بهداد سلیمی قهرمان آسیا شد+ بهداد سلیمی+ قهرمان آسیا+ آسیا+ تانگ لینگ+ بهادر مولای+ سون هایبو+ علی مهد+ ایران+ مرتضی رضاییان+ مجید عسگری+ کیانوش رستمی+ سهراب مرادی+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات