طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
نوشته شده در تاریخ 1390/01/30 توسط Abbas .A


* فرض کنید بازی 1-1 مساوی است و به دلیل سن بالای بازیکنان و 10 نفره بودن تیم، تیمتان کم آورده است. بهترین راه برای حفظ نتیجه و نباختن چیست؟!

الف. با تمام قوا و جنگنده بازی کنیم و با توجه به اینکه بهترین دفاع حمله است به ساق پای مهاجمان حریف یورش ببریم!
ب. به گلر بگوییم هر وقت توپ را گرفت دو سه تا حرکت آکروباتیک هم انجام دهد و بدین ترتیب وقت را تلف نماید.
ج. گلر توپ را به اوت بیندازد و خودش را به مصدومیت بزند، در نتیجه بازیکنان حریف مجبورند برای رعایت بازی جوانمردانه توپ را به گلر بازگردانند. سپس از دوباره گلر می تواند توپ را به اوت بزند و باز خودش را روی زمین ولو کند و باز هم تیم حریف بایستی برای اینکه فیرپلی را رعایت کرده باشند توپ را به گلر بدهد و باز گلر ... و می شود اینقدر این حرکت را تکرار کرد که 5 دقیقه که سهل است، تمام 90 دقیقه ی بازی تلف شود!
د. همه ی موارد(!)

* در چه مواقعی پس از آنکه توپ به اوت رفت باید بر اساس بازی جوانمردانه توپ را به تیم حریف بازگردانیم؟!
الف. وقتی گلر تیم حریف به دلیل بی مبالاتی مهاجم ما مصدوم شده است و بعد از این مصدومیت توپ را به بیرون از زمین پرتاب کرده است!
ب. وقتی که گلر تیم حریف برای تلف کردن وقت بازی توپ را به بیرون از زمین پرتاب کرده و یک ثانیه بعد از دراز کشیدن روی زمین مثل فنر با لبخند برخاسته است!
ج. وقتی یکی از بازیکنان تیم حریف مدل موهایش خراب شده و برای درست کردن مدل موهایش توپ را بیرون زده است!
د. کلا هر وقت تیم حریف به اشتباه توپ را به اوت زد بایستی توپ را به او بازگردانیم و اگر اینکار را نکنیم یعنی عدم رعایت بازی جوانمردانه!! 

* با توجه به اینکه سوشا مكانی دروازه‌بان استیل آذین بعد از آنكه گل خورد خطاب به بازیكنان پرسپولیس در حالی كه گریه می‌كرد گفت خیلی نامرد هستید. کدام گزینه صحیح است؟!
الف. اگه بازیکنای پرسپولیس مرد بودن زودتر گل می زدن! آخه دقیقه ی 94 هم شد وقت گل زدن که تیم حریف استیل آذین نتونه جبران کنه؟!
ب. نه ... این قرارمون نبود!

* سوشا مکانی گفت: ...
الف. دیگه دوست ندارم، دیگه دوست ندارم! ببخشید!!
ب. منم عکساشو پاره کردم! نامه هاشو پاره کردم ...!
ج. برای عکس های دایی شاخ می گذارم!
د. عكس‌های دایی را پاره می‌كنم!
(راهنمایی: هر چند پاسخ صحیح باقی سئوالات را نمی دانیم اما گزینه ی صحیح سئوال آخر "دال" می باشد!)
طبقه بندی: لیگ برتر ایران،
برچسب ها: منم عکساشو پاره کردم+ عکس+ عکساشو پاره کردم+ تصویر+ سوشا مكانی+ استیل آذین+ دروازه‌بان استیل آذین+ پرسپولیس+ عكس‌های دایی+ دایی+ گزارش کامل درگیری های پرسپولیس - استیل آذین+ گزارش کامل درگیری+ سوشا مکانی+ سپهر حیدری+ عادل فردوسی‌پور+ فردوسی‌پور+ عادل+ آرفی+ ماتیوس+ برزیل+ سیاوش اکبرپور+ اکبرپور+ علی دایی+ رحمان احمدی+ اشپیتیم آرفی+ رضا نورمحمدی+ نورمحمدی+ افشاریان+ ورزشگاه آزادی+ آزادی+ یاوری+ استقلال+ فدراسیون فوتبال+ فوتبال+ لیگ برتر+ خداداد افشاریان+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic