طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
http://www.jokblog.com/wp-content/uploads/2011/04/laliga.jpg

در هفتادوپنجمین دوره مسابقات باشگاهی فوتبال اسپانیا، با آقای گلی رونالدو، بهترین خط حمله برای رئال مادرید و بهترین خط دفاعی بنام بارسلونا ثبت شد.
در پایان لالیگا تیم فوتبال بارسلونا با 21 گل خورده بهترین خط دفاعی را به خود اختصاص داد، اما این رئال مادرید بود که با به ثمر رساندن 102 گل زده بهترین خط حمله لالیگا را به نام خود زد.

کمترین شکست خانگی به نام بارسلونا با یک شکست ثبت شد و بیشترین تساوی (14) برای اسپورتینگ خیخون رقم خورد.

کریس رونالدو با 41 گل زده (به زعم مارکا و مادریدی‌ها) و 40 گل زده از قول آس اسپانیا و انگلیسی ها آقای گل لالیگا شد و پس از او لیونل مسی با 31 گل زده، داوید ویا و روسی و نگردو با 18 گل زده، سولدادو و آخرو و یورنته با 17 گل زده و روندون با 14 گل زده رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

بیشترین پاس منجر به گل را لیونل مسی با 18 پاس داد و در صدر این جدول قرار گرفت و پس از او مسعود اوزیل با 16 پاس، آلوس با 14 پاس و پریتو و ماتا با 12 پاس رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

بیشترین کارت زرد را گابی از ساراگوسا و دیاس از ختافه (14) دریافت کردند و جام اخلاق به بارسلونا رسید که در کل لالیگا 69 کارت زرد و 2 کارت قرمز به نامش ثبت شد.
بیشترین حضور تماشاگر در استادیوم‌ها به بارسلونا اختصاص پیدا کرد و یک میلیون و پانصد و بیست و دو هزار و نه صد و سیزده بلیت برای تماشای بازی بارسلونا در نیوکمپ به فروش رسید. میانگین حضور تماشاگر در نیوکمپ 80 هزار و 153 نفر ثبت شد و کم تماشاگرترین بازی‌ها با 5 هزار تماشاگر به دو بازی آلمریا و مایورکا و آلمریا و ویارئال مربوط شد.

بزرگ‌ترین پیروزی‌های خانگی به نام رئال مادرید ثبت شد که طی آن 7 بر صفر مالاگا را شکست داد و 8 بر یک آلمریا را تحقیر کرد.
بزرگ‌ترین پیروزی خارج از خانه نیز به نام بارسلونا رقم خورد که طی آن 8 بر صفر از سد آلمریا گذشت.

رئال مادرید در پر گل‌ترین بازی‌های لالیگا حضور دارد، این تیم 6 بر 3 والنسیا را در مستایا شکست داد و 8 بر یک از سد آلمریا گذشت.
150 بازی لالیگا فقط با یک گل زده به پایان رسید، 81 بازی با دو گل زده پیروزی داشت، 48 بازی با سه گل زده سه امتیاز را به تیم پیروز هدیه کرد و فقط 9 بازی از لالیگا با بیش از 9 گل زده به دقیقه پایان رسید.

طبقه بندی: لالیگا،
برچسب ها: آقای گلی و خط حمله آتشین به رئال رسید+ بارسا در دفاع بهترین شد+ آقای گل+ رئال+ بارسا+ اسپانیا+ رونالدو+ رئال مادرید+ بارسلونا+ لالیگا+ اسپورتینگ خیخون+ خیخون+ کریس رونالدو+ مارکا+ مادریدی‌ها+ آس اسپانیا+ انگلیس+ لیونل مسی+ داوید ویا+ روسی+ نگردو+ سولدادو+ آخرو+ یورنته+ مسی+ مسعود اوزیل+ اوزیل+ آلوس+ پریتو و ماتا+ گابی+ ساراگوسا+ دیاس+ ختافه+ جام اخلاق+ نیوکمپ+ مالاگا+ آلمریا+ والنسیا+ مستایا+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات