طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
http://khabar.khabaronline.ir/images/position28/2011/6/_mg_0113_copy.jpg

در یک بازی نمایشی فوتسال ، پیشکسوتان فوتسال ، ستاره های قدیمی فوتبال را گل باران کردند.

در این بازی که قدیمی های فوتسال چون برادران شمسایی ، صانعی ، حیدریان و .... برای تیم پیشکسوتان فوتسال و به مربیگری حسین شمس وارد میدان شده بودند توانستند در همان نیمه اول پیش چشم نزدیک به 100 تماشاگر حاضر در سالن فدراسیون هندبال ، 6 بار دروازه گلرهای پیشین تیم ملی چون نکیسا و طباطبایی را باز کنند. تیم ستاره های فوتبال را که هدایت شان بر عهده حاج مهدی اربابی بود بازیکنانی چون امیر قلعه نویی ، حمید درخشان ، استیلی ، خداداد عزیزی ، جواد نکونام و مهدی هاشمی نسب تشکیل می دادند. البته قرار بود علی کریمی هم  در این بازی حاضر باشد اما حضور نداشت. عادل فردوسی هم که از قبل اعلام شده بود برای تیم فوتسالی های قدیمی به میدان می رود با یک نیمه تاخیر به محل بازی رسید و در همان شروع حضورش در زمین به اشستباه توپ را وارد دروازه تیم خودشان کرد تا موتور تیم پیشکسوتان که منتقد شماره یک عادل هم یکی از بازیکنانش بود ، داغ شود و با گل های خداد و درخشان ، شکست شان را کمی آبرومندانه تر کند.

امیر واعظ آشتیانی سرشناس ترین تماشاگر بازی بود و عادل هم پس از بازی درباره این سئوال که با حضورت حسابی کولاک کردی ؛ خندید و گفت:« آره حسابی!»

طبقه بندی: اخبار،
برچسب ها: گل به خودی عادل فردوسی پورهم مانع شکست بزرگان فوتبال نشد+ گل به خودی عادل فردوسی پور+ عادل فردوسی پور+ عادل+ فردوسی پور+ بزرگان فوتبال+ فوتبال+ فوتسال+ پیشکسوتان فوتسال+ ستاره های قدیمی فوتبال+ برادران شمسایی+ صانعی+ حیدریان+ شمسایی+ حسین شمس+ شمس+ سالن فدراسیون هندبال+ هندبال+ نکیسا+ طباطبایی+ ستاره های فوتبال+ حاج مهدی اربابی+ امیر قلعه نویی+ حمید درخشان+ استیلی+ خداداد عزیزی+ جواد نکونام+ مهدی هاشمی نسب+ علی کریمی+ یشکسوتان+ خداد و درخشان+ امیر واعظ آشتیانی+ واعظ آشتیانی+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic