طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪

رقم قرارداد سامی اتوئو به قدری باور نکردنی است که خبر آن ابتدا در یک سایت اقتصادی منتشر شد !

در حالی که اخبار دست اول فوتبال همیشه در سایت های ورزشی منتشر می شود، ارنستو پائولیلو مدیر اجرایی اینتر این خبر را در اختیار یکی از خبرنگاران سایت اقتصادی بلومبرگ گذاشته است.

اتوئو قصد داشت در لیگ برتر بازی کند اما  مذاکرات برای انتقال به من سیتی وجایگزینی کارلوس توس ثمری نداشت و او که سخت با مربی جدید اینتر مشکل پیدا کرده بود به فکر تیمهای دیگر لیگ برتر بود . اما پیشنهادی کهکشانی از سوی تیم آنژی ماخاچ قلعه روسیه این مهاجم کامرونی را بر آن داشته تا برای امضای قرارداد با این تیم تازه تاسیس به داغستان سفر کند.

حقوق هفتگی او 300 هزار پوند در هفته ( 580 میلیون تومان )خواهد بود که با توجه به معافیت مالیاتی در داغستان ارزش واقعی قرارداد سالیانه 21 میلیون پوند خواهد بودو به این ترتیب اتوئو دو برابر کریس رونالدو و لیونل مسی دستمزد خواهد گرفت !باشگاه اینتر سخت به پول نیاز دارد و با توجه به ضرر 60 میلیون یورویی در فصل قبل باید به فکر فروش چند بازیکن دیگر هم باشد .روبرتوکارلوس دیگر بازیکن مشهور این تیم روسی است .

طبقه بندی: سری A،
برچسب ها: گران قیمت ترین بازیکن جهان در روسیه بازی خواهد کرد+ گران قیمت ترین بازیکن جهان در روسیه+ گران قیمت ترین بازیکن جهان+ گران قیمت ترین بازیکن+ گران قیمت ترین+ بازیکن+ سامی اتوئو+ سایت اقتصادی+ سایت های ورزشی+ سایت اقتصادی بلومبرگ+ بلومبرگ+ ارنستو پائولیلو+ مدیر اجرایی اینتر+ اینتر+ اتوئو+ لیگ برتر+ من سیتی+ کارلوس توس+ آنژی ماخاچ قلعه روسیه+ مهاجم کامرونی+ کامرون+ داغستان+ کریس رونالدو و لیونل مسی+ کریس رونالدو+ لیونل مسی+ رونالدو+ مسی+ روبرتوکارلوس+ روس+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic