طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪

رئال مادرید مقابل بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو متوقف شد تا قهرمان در نیوکمپ مشخص شود.
مرحله رفت سوپر جام اسپانیا میان تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید با قضاوت فرناندو تیچریا ویتینس 30 دقیقه بامداد دوشنبه آغاز شد که این دیدار با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. مسعود اوزیل در دقیقه 13 برای رئال گلزنی کرد، اما داوید ویا در دقیقه 36 بازی را به تساوی کشاند و لیونل مسی در دقیقه 45 پیروزی را در نیمه اول برای شاگردان گواردیولا رقم زد. در نیمه دوم آلونسو در دقیقه 54 گلزنی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

قبل از آغاز بازی و زمانی که ترکیب دو تیم اعلام شد غیبت ژاوی مغز متفکر میانه میدان کاتالان‌ها، پیکه و پویول مدافعان همیشه ثابت بارسا و بوسکتس، از طرفی حضور تمامی ستارگان رئال و مثلث مرگ این تیم (رونالدو، اوزیل و بن‌زما) تمامی پیش‌بینی‌ها را به‌نفع کهکشانی‌ها رقم زده بود.

*شرح بازی:
در این دیدار و در نیمه اول شاگردان خوزه مورینیو که از حمایت تماشاگران رئال و پرچم‌های سفیدشان بهره می‌بردند بازی را باقدرت آغاز کردند و حملات متعدد و خطرناکی را بر روی دروازه بارسا تدارک دیدند.

اولین خطر این بازی توسط کریم بن‌زما احیا شده انجام گرفت و این بازیکن فرانسوی با ضربه سر خود تا آستانه فروپاشی دروازه بارسا پیش رفت که ویکتور والدس با عکس‌العمل تماشایی مانع فروپاشی دروازه کاتالان‌ها شد.

رئال که همچنان فشار خود را بر روی دروازه بارسا حفظ کرده بود، در دقیقه 13 و روی پاس زیبای بن‌زما به مسعود اوزیل این بازیکن ملی‌پوش آلمانی را در موقعیتی تک به تک با ویکتور والدس قرار داد و اوزیل با تک ضربه‌ای فنی دروازه بارسا را گشود تا سانتیاگو برنابئو منفجر شود و پرچم‌های سفید رئال توسط هوادران این تیم برافراشته شود.

پس از این گل بازی متعادل شد و بیشتر در میانه میدان دنبال شد.

این روند ادامه داشت تا در دقیقه 36، داوید ویا با ضربه‌ای دیدنی و فنی از پشت محوطه جریمه دروازه ایکر کاسیاس را گشود تا سکوت سانتیاگو برنابئو را فرا بگیرد و بازی به تساوی کشیده شود.

نتیجه یک بر یک تا اواخر نیمه اول ادامه داشت و همه منتظر شنیدن سوت پایان نیمه اول توسط داور بودند که لیونل مسی در دقیقه 45 با حرکتی انفجاری به قلب دفاع رئال زد و برای بار دوم دروازه کاسیاس را گشود تا آب‌سردی بر پیکره مورینیو و شاگردانش ریخته شود و ورزشگاه بیش از پیش به سکوت فرو برود.

در نیمه دوم شاگردان مورینیو که تحمل شکست را نداشتند و نمی‌خواستند مقابل دیدگان تماشاگرانش بار دیگر مقابل بارسا شکست بخورد حملات هجومی بر روی دروازه بارسا تدارک دیدند تا اینکه آلونسو با شوتی زمینی در دقیقه 54 بازی را به تساوی کشاند تا آقای خاص و شاگردانش بار دیگر برای کسب پیروزی امیدوار شوند.

پس از این گل دو تیم تعویض‌های متعددی را انجام دادند. ژاوی به‌جای تیاگو وارد زمین شد و با حضور پیکه و پدرو تا حدودی ترکیب بارسا تکمیل شد.
از سوی دیگر رئال نیز بیکار نبود و با تعویض خدیرا و حضور کونترائو در میدان نشان داد که به دنبال برد در این دیدار است. حضور هیگواین به‌جای بن‌زما نیز دیگر تعویض رئال بود.
اما در نهایت مورینیو در حسرت پیروزی مقابل بارسا باقی ماند تا چهره قهرمان در نیوکمپ مشخص شود.

این تساوی باعث شد تا مورینیو در حسرت پیروزی مقابل شاگردان گواردیولا بماند و رکورد شکست‌ناپذیری پپ در برنابئو پابرجا بماند و چهره قهرمان سوپرجام اسپانیا بامداد پنج‌شنبه در نیوکمپ مشخص شود.
طبقه بندی: لالیگا،
برچسب ها: رئال مادرید در حسرت پیروزی مقابل بارسلونا ماند+ رئال مادرید+ رئال+ مادرید+ بارسلونا+ بارسا+ ورزشگاه سانتیاگو برنابئو+ سانتیاگو برنابئو+ برنابئو+ نیوکمپ+ سوپر جام اسپانیا+ سوپر جام+ اسپانیا+ رئال مادرید و بارسلونا+ فرناندو تیچریا ویتینس+ مسعود اوزیل+ اوزیل+ داوید ویا+ ویا+ عکس+ تصویر+ لیونل مسی+ مسی+ گواردیولا+ آلونسو+ ژاوی+ کاتالان‌ها+ پیکه و پویول+ پیکه+ پویول+ بوسکتس+ ستارگان رئال+ ستارگان+ مثلث مرگ+ رونالدو+ بن‌زما+ کهکشانی‌ها+ خوزه مورینیو+ مورینیو+ کریم بن‌زما+ فرانسه+ ویکتور والدس+ والدس+ آلمان+ ایکر کاسیاس+ کاسیاس+ آقای خاص+ تیاگو+ پدرو+ خدیرا+ کونترائو+ هیگواین+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات