طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
نوشته شده در تاریخ 1390/05/25 توسط Abbas .A


سرمربی صبای قم گفت: صبا در بین تیم‌های لیگ، فوتبال خوب و فنی به نمایش می‌گذارد ؛ بنابراین بنویسید صبا، بخوانید بارسلونا.

عبدالله ویسی در گفتگو با فارس در مورد دیدار چهارشنبه شب برابر با سایپا تصریح كرد: صبا در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و بازیكنان ما به خودباوری رسیده‌اند ولی این اعتماد به نفس نباید باعث توقف روند صعودی تیم ما شود. از نظر روحی روی بازیكنان كار كرده‌ایم تا آنها دچار غرور كاذب نشوند و تصور نكنند كار تمام شده و لیگ به پایان رسیده است. سایپا تیم خوبی است ولی ما در خانه خود به مصاف این تیم می‌رویم و هر سه امتیاز مسابقه را می‌خواهیم تا روند رو به رشد تیم ادامه پیدا كند.

وی در مورد اینكه برخی صبا را با برق شیراز و فجرسپاسی مقایسه می‌كنند كه پس از چند هفته صدرنشینی در نهایت به دسته اول سقوط كردند، گفت: این افراد همان‌هایی هستند كه می‌گفتند صبا كاندیدای اول سقوط به دسته اول است، همان‌هایی هستند كه می‌گفتند بردهای صبا اتفاقی و شانسی است. نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند اما عیبی ندارد؛ خدا بزرگ است.

ویسی تاكید كرد: صبا یكی از تیم‌هایی است كه فوتبال فنی و زیبایی به نمایش می‌گذارد. بروید تعداد پاس‌های تیم‌های دیگر لیگ را ببینید، به 10 پاس پشت سرهم نمی‌رسد اما ما 18 پاس متوالی می‌دهیم. به همین دلیل می‌گویم بنویسید صبا، بخوانید بارسلونا. من حقیقت را می‌گویم اما برخی با این مسئله مشكل دارند.

سرمربی صبا با اشاره به مصاحبه هفته گذشته خود پس از برد برابر راه آهن اظهار داشت: من گفتم فوتبال ایران باید به صبا احترام بگذارد اما برخی نوشتند ویسی گفته باید به من احترام بگذارید. مگر عقده‌ای هستم كه بخواهم كسی به من احترام بگذارد؟ من می‌گویم صبا با 20 بچه توانسته از مربیانی مثل قلعه‌نویی، لوكا بوناچیچ و علی دایی امتیاز بگیرد و این هنر بازیكنان جوان صبا است. فوتبال ایران باید به این بازیكنان جوان احترام بگذارد.


طبقه بندی: لیگ برتر ایران،
برچسب ها: ویسی:بنویسید صبا+ بخوانید بارسلونا+ بارسلونا+ ویسی+ صبا+ عبدالله ویسی+ سرمربی صبای قم+ صبای قم+ قم+ فارس+ سایپا+ لیگ+ برق شیراز+ برق+ شیراز+ فجرسپاسی+ سرمربی صبا+ راه آهن+ فوتبال ایران+ فوتبال+ ایران+ قلعه‌نویی+ لوكا بوناچیچ+ علی دایی+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic