طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪

' خوزه مورینیو ' جایزه ای را که از فیفا به عنوان بهترین مربی سال 2010 جهان دریافت کرده است را به یاد ' بابی رابسون ' به یک بنیاد خیریه اهدا کرد.
به گزارش آسوشیتدپرس، سرمربی سابق بارسلونا و تیم ملی انگلیس دو سال پیش در 76 سالگی به دلیل سرطان ریه درگذشت. او کسی بود که به مورینیو کمک کرد تا مربی فوتبال شود.  ''مارک'' پسر رابسون گفت: همه خانواده کاملا از این هدیه سخاوتمندانه آقای مورینیو شگفت زده هستند. ما بشدت تحت تاثیر قرار گرفته ایم و قدردان او هستیم.
مبلغی که از فروش جایزه سال 2010 مورینیو بدست آید در اختیار بنیاد سر بابی رابسون و یک مرکز مبارزه با بیماری سرطان قرار خواهد گرفت.
مارک رابسون گفت: اگر پدرم زنده بود قطعا از اینکه همه باشگاه ها و مربیان فوتبال در جهان در اعطای چنین جوایزی همدل هستند احساس غرور می کرد.
مورینیو هیچ سابقه ای به عنوان بازیکن فوتبال ندارد و ورود او به دنیای فوتبال از سال 1992 شروع شد که به عنوان مترجم رابسون به خدمت تیم اسپورتینگ لیسبون درآمد.
رابسون هنگامی که به پورتو رفت هم مورینیو را به همراه خود برد و در بارسلونا در سالهای 1996 و 97 هم هر دو در کنار هم بودند.
پس از آن مورینیو مربی بنفیکا شد ولی نام او با پورتو بر سر زبان ها افتاد؛ هنگامی که در سال 2004 همراه با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، پیش از آنکه به چلسی بپیوندد و با این تیم دو بار قهرمان لیگ برتر انگلیس شود.
مورینیو از سال 2010 سرمربی رئال مادرید شده است. 
طبقه بندی: لالیگا،
برچسب ها: مورینیو جایزه فیفا را به یك خیریه داد+ مورینیو+ جایزه فیفا+ خیریه+ فیفا+ خوزه مورینیو+ عکس خوزه مورینیو+ عکس+ تصاویر+ تصویر+ عکس مورینیو+ عکس مورینیو در رئال+ بهترین مربی سال 2010+ بهترین مربی+ سال 2010+ بهترین+ مربی+ سال+ 2010+ بابی رابسون+ آسوشیتدپرس+ سرمربی سابق بارسلونا+ بارسلونا+ تیم ملی انگلیس+ تیم ملی+ انگلیس+ تیم+ ملی+ سرطان ریه+ سرطان+ ریه+ مربی فوتبال+ فوتبال+ مارک+ سر بابی رابسون+ مارک رابسون+ مربیان فوتبال در جهان+ اسپورتینگ لیسبون+ اسپورتینگ+ لیسبون+ پورتو+ مربی بنفیکا+ بنفیکا+ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا+ قهرمان+ لیگ+ قهرمانان+ اروپا+ لیگ قهرمانان اروپا+ لیگ قهرمانان+ چلسی+ لیگ برتر انگلیس+ لیگ برتر+ برتر+ سرمربی رئال مادرید+ سرمربی+ رئال+ مادرید+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic