طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪


رضا صادقی که چند وقتی است درگیر ضبط فیلم سینمایی «بی‌خداحافظی» به کارگردانی احمد امینی است برای ضبط قسمت‌های از این فیلم بروی استیج رفت. نکته جالب اینجاست که به پیشنهاد خود رضا صادقی به جای استفاده از هنروران به عنوان حاضرین در کنسرت از هواداران خود رضا صادقی دعوت شود تا در این قسمت حضور یابند.
 با یک اطلاعیه ساده صد‌ها نفر از هواداران چند شب پیش در تالار اندیشه برای این کنسرت گرد هم آمدند. در ابتدای برنامه اقای نشاط تهیه کننده این فیلم دقایقی در مورد کار صحبت کرد و بعد رضا صادقی به روی سن آمد.
رضا صادقی در این کنسرت قطعاتی از البوم «دیگه مشکی نمی‌پوشم» را اجرا کرد که با استقبال حضار همراه شد. «دیگه مشکی نمی‌پوشم» اهنگی بود که رضا صادقی با این آهنگ روی صحنه امد و سپس یادگاری، خرابم نکن، چراغ هارو خاموش کن (۲بار)، شیر خسته و تو با منی را اجرا کرد. گروه فیلمبرداری هم مشغول ضبط صحنه‌های مورد نظر خود از این فیلم بودند.
رضا صادقی بار‌ها از همه هواردانش به خاطر حضورشان تشکر کرد و وعده برگزاری یک کنسرت خاص را بزودی در تهران داد.
 
رضا صادقی
 
 
 
 
 
 
 طبقه بندی: عکس، سینما و تلویزیون، موسیقی،
برچسب ها: گزارش تصویری از حاشیه‌های کنسرت رضا صادقی برای فیلم «بی‌خداحافظی»+ گزارش تصویری+ گزارش+ تصویر+ عکس+ رضا صادقی+ رضا+ صادقی+ کنسرت رضا صادقی+ کنسرت+ فیلم «بی‌خداحافظی»+ فیلم+ «بی‌خداحافظی»+ بی‌خداحافظی+ حاشیه‌های کنسرت رضا صادقی+ عکس رضا صادقی+ عکس کنسرت رضا صادقی+ عکس کنسرت+ فیلم سینمایی+ احمد امینی+ تالار اندیشه+ تالار+ اندیشه+ دیگه مشکی نمی‌پوشم+ البوم+ یادگاری+ خرابم نکن+ چراغ هارو خاموش کن+ شیر خسته+ تو با منی+ کنسرت خاص را بزودی در تهران+ کنسرت تهران+ عکس بازیگران+ بازیگران+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات