طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪


نخستین دوره بازیهای پاراگیمز آسیایی ، ۲۰۱۰ گوانگجو در چین پیگیری شد. به گزارش واحد مرکزی خبر، فهرست مدال آوران ایران تا بعد از ظهر روز سوم بازیها به شرح زیر است

http://www.saipasport.com/getattachment/dfc2d2cf-3e33-4ceb-a7b3-9448be28c830/%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-2010-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%AC%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%86.aspx?maxSideSize=300

فهرست مدال آوران ایران درپاراگیمز آسیا

http://www.saipasport.com/getattachment/dfc2d2cf-3e33-4ceb-a7b3-9448be28c830/%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-2010-%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%AC%D9%88-%DA%86%DB%8C%D9%86.aspx?maxSideSize=300

نخستین دوره بازیهای پاراگیمز آسیایی ، ۲۰۱۰ گوانگجو در چین پیگیری شد. به گزارش واحد مرکزی خبر، فهرست مدال آوران ایران تا بعد از ظهر روز سوم بازیها به شرح زیر است: * جودو نابینایان (۱ طلا) سعید رحمتی در ۶۶- کیلوگرم طلا / * شنا نابینایان و معلولان : (۳ طلا ، ۲ نقره ، ۴ برنز) شاهین ایزدیار ۱۰۰ متر آزاد اس ۱۰ مدال طلا ، در ۱۰۰ متر قورباغه کلاس اس بی ۹ مدال نقره و در ماده ۵۰ متر آزاد کلاس اس ۱۰ مدال طلا / علی حسین آبادی ۱۰۰ متر آزاد اس ۶ مدال برنز / وحید کشتکار ۴۰۰ متر آزاد کلاس اس ۱۲ مدال طلا ، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی کلاس اس ام ۱۳ مدال نقره و در ۱۰۰ متر آزاد کلاس اس۱۲ مدال برنز / ایران در ۴ در ۱۰۰ متر آزاد کلاس ۳۴ پی تی اس مدال برنز / محمد دلیر در ۱۰۰ متر کرال پشت کلاس اس ۱۳ برنز / * تیراندازی (۱ طلا ،۱ نقره و ۲ برنز ) سید رمضان صالح نژاد در ۱۰ متر تفنگ بادی کلاس آر یک مدال طلا / اعظم رضایی در ۱۰ متر تفنگ بادی کلاس آر دو مدال برنز / ساره جوانمردی در تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان در کلاس پی ۲ مدال نقره / عالیه محمودی در تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان در کلاس پی ۲ مدال برنز * دوومیدانی (۷ طلا ، ۴ نقره و ۳ برنز) عباس دیانی اصل در ۱۵۰۰ متر کلاس تی ۴۶ مدال طلا / سید عرفان حسینی در پرتاب نیزه کلاس اف ۱۳ مدال طلا / سجاد نیک پرست در ماده پرتاب نیزه کلاس اف ۱۳ مدال برنز / جلیل باقری در پرتاب وزنه کلاس اف ۵۴ ، ۵۵ و ۵۶ مدال طلا / مرضیه صدقی در پرتاب نیزه اف ۵۴ ، ۵۵ و ۵۶ مدال طلا / لیلا ملکی در پرتاب نیزه اف ۵۴ ، ۵۵ و ۵۶ مدال نقره / سلمان آب باریکی در پرتاب وزنه کلاس اف ۳۴ طلا / سیامک صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس اف ۳۴ مدال برنز / فرهاد رایگا در پرتاب وزنه کلاس اف ۴۲ مدال طلا / مهدی عسگری در پرتاب وزنه کلاس اف ۴۲ مدال نقره / جاوید احسانی شکیب در پرتاب دیسک کلاس اف ۵۷ – ۵۸ مدال طلا / مهدی مرادی در پرتاب دیسک کلاس اف ۵۷ – ۵۸ مدال نقره / محسن کائدی در پرتاب نیزه کلاس اف ۳۵ و ۳۶ مدال نقره / علی الهی در ۵۰۰۰ متر کلاس تی ۱۲ مدال برنز / * پاورلیفتینگ (۲ طلا ، ۳ نقره) سید یوسف یوسفی در دسته ۵۶- کیلوگرم نقره / حمزه محمدی در دسته ۶۰- کیلوگرم طلا / نادر مرادی در دسته ۶۰- کیلوگرم نقره / مجید فرزین در دسته ۷۵- کیلوگرم طلا / علی حسینی در دسته ۵ / ۶۷ کیلوگرم نقره / مجموع : ۱۴ مدال طلا ۱۰ نقره ۹ برنز





طبقه بندی: بازی های آسیایی،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic