طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
رییس کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: با دریافت پیش قرارداد دستیاران کارلوس کوئیروش این مربی پرتغالی آمادگی خود را برای عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد تا پس از اعمال نکات بیشتر مدنظر ما در قرارداد بتوانیم تا پایان این هفته موضوع را خاتمه دهیم.

http://www.picpack.ir/wp-content/uploads/2011/02/picpack.ir_53.jpg
عباس ترابیان درباره آخرین وضعیت قرارداد کارلوس کوئیروش و دستیارانش با فدراسیون فوتبال ایران اظهار کرد: صبح امروز (یکشنبه) پیش قرارداد هر سه مربی دستیار کارلوس کوئیروش برای من آمده است و خوشبختانه هر دو نکته‌ای که ما تاکید داشتیم در قرارداد آنها لحاظ شود، انجام شده است. ممکن است همین موافقت آنها باعث شود تا این دو نکته در قرارداد کارلوس کوئیروش هم لحاظ شود. با وکیل این مربی مذاکرات بیشتر را انجام خواهیم داد، به امید آنکه نکات مد نظر ما در قرارداد او درنظر گرفته شود.

وی درباره تشریح مشخصات دستیاران کوئیروش گفت: آنتونیو سیموئز پرتغالی دستیار اول این مربی است. او سالها در کنار کوئیروش کارکرده و بازیکن اسبق تیم بنفیکا هم بوده است. او همراه با اوزبیو در تهران بازی کرده است که تمام قدیمی‌های ما او را می‌شناسند. او ضمن آنکه کمک مربی خوبی است در کار مربیگری تیمهای پایه تخصص داشته و سرمربی تیم زیر 20 سال پرتغال هم بوده است. او در تیم مربیگری کوئیروش نقش عمده‌ای را ایفا می‌کند.

ترابیان گفت: دن گاسپار دیگر دستیار کرش یک مربی پرتغالی است که تخصص او در کار مربیگری دروازه‌بان‌هاست. او 30 سال است مربیگری می‌کند و سالها در کنار کوئیروش کار کرده است. او سابقه همکاری با فیلیپ اسکولاری و خوزه آنتونیو کاماچو را هم دارد. این مربی در منچستریونایتد، رئال مادرید و تیم ملی پرتغال با مربیان بزرگ کار کرده است و حتی سرمربی برخی تیمهای مختلف هم بوده است. دن گاسپار هم یک کمک مربی بسیار خوب و هم از مربیان برجسته دروازه‌بانی است و برخی ازبهترین دروازه‌بانهای دنیا را تعلیم داده است. یکی از کارهای خوب او در مربیگری اخیرش آموزش و پرورش دروازه‌بان تیم ملی پرتغال بوده که در جام جهانی 2010 به عنوان سومین دروازه‌بان برتر دنیا شناخته شد.

وی افزود: این دروازه‌بان در جام جهانی تنها یک گل خورد و آن هم در مرحله پلی آف در بازی مقابل اسپانیا بود. او یک معلم آکادمیک است و در کار آموزش ید طولایی دارد. ممکن است وی به تیم ملی المپیک و بزرگسال ما به طور همزمان کمک کند.

رییس کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون با ارائه مشخصات میک مک درموت سومین دستیار کوئیروش به   گفت: مک ‌درموت یک مربی اسکاتلندی است و ازمربیان بدنسازی خوب و شناخته شده دنیاست. فکر می‌کنم همه مربیان بزرگ او را می‌شناسند و قرار است در کنار کوئیروش فعالیت کنند. خوشحالم که نکات مدنظر ما در پیش قرارداد او لحاظ شده است و اکنون پس از بررسی یکسری نکات، این پیش قرارداد را برایشان می‌فرستیم.

ترابیان که از بیان نکات مدنظر فدراسیون در قرارداد کادر فنی کوئیروش پرهیزکرد درباره توافق با آنها گفت: تمام امور مربوط به مربیگری تیمهای پایه و بزرگسالان ما به کادر فنی کوئیروش محول می‌شود. ارسال این پیش قراردادها و مذاکراتی که ما داشتیم نشان می‌دهد که کوئیروش دیگر مشکلی برای عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران را ندارد و این ما هستیم که می‌خواهیم نکات مدنظرمان درقرارداد با آنها لحاظ شود.

وی درپاسخ به این سوال که آیا کوئیروش برای تیمهای امید و جوانان ما سرمربی پرتغالی می‌آورد یا با به کار‌گیری مربیان ایرانی بر فعالیتشان نظارت خواهد داشت گفت: در دورنمای همکاری ما با کادرفنی کوئیروش این است که مربیان توانمند و مستعد ایرانی آموزش‌های لازم را از این کادر فنی یاد بگیرد و درسالهای آینده هدایت تیمهای ملی کشورمان را برعهده داشته باشد. اما ابتدا به ساکن، کوئیروش درباره وضعیت مربیگری تیمهای امید و جوانان تصمیم می‌گیرد. بحث حضور پسیرو که کاملا تکذیب شده است و فکر می‌کنم او ازدستیارانش برای هدایت تیم امید و جوانان بهره ببرد. البته بعید می‌دانم کوئیروش روی نیمکت تیم امید بنشیند.

ترابیان با بیان اینکه توافقات مالی برای عقد قرارداد کوئیروش با دستیارانش به طور کامل انجام شده است گفت: ما هیچ مشکلی درباره توافقات مالی نداریم؛ ضمن اینکه تمام ارقام منتشرشده در رسانه‌ها را تنها گمانه زنی دانسته و تکذیب می‌کنیم. هیچ صحبتی درباره توافق مالی با کوئیروش و دستیارانش نخواهیم کرد. تنها می‌توانیم بگوییم هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی درباره مسئله اسکان کوئیروش و دستیارانش در ایران گفت: آن چیزی که در مذاکره‌ها و خواسته‌های ما وجود دارد این است که کادر فنی این مربی بزرگ هدایت تیمهای ملی فوتبال ما را برعهده داشته باشد. این یک کار بسیار بزرگ است و آنها نیز به درک این موضوع رسیده‌اند. برخی از دستیارانش اذعان داشتند که کوئیروش مربی فوق العاده سخت گیری است و می‌خواهد تمام نکات مدنظرش درساخته شدن بازیکنان و تیم اعمال شود. الکس فرگوسن بارها درباره کوئیروش گفته است که او با قدرت روانی که دارد فعل خواستن را به طور کامل برای بازیکنان صرف کرده و آنها را به سمت موفقیت سوق می‌دهد. این مربیان قرار است با خانواده‌هایشان در تهران اسکان داشته باشند و یک کار اساسی انجام دهند.

ترابیان گفت:‌ پیش از سفر کوئیروش به تهران نکات منفی زیادی در ذهنش حک کرده بودند. من به او گفتم ما کاری به عقد قرارداد با شما نداریم. فقط می‌خواهم یکی دو روز به تهران بیایید و مهمان ما باشید و از نزدیک شهر و کشورمان را ببینید. او هم آمد و مثل یک شهروند در تهران گشت. قبلا هم گفته‌ام که وی را به بازاری بردیم. او در مرکز خرید گلستان شهرک غرب هم چرخی زد و کاملا متوجه شد که شرایط زندگی در ایران چگونه است.

وی از نظارت کوئیروش بر تیم ملی نوجوانان با سرمربیگری علی دوستی مهر خبر داد و گفت: ما درتوافق با او روی برنامه ریزی بلندمدت و آموزش دنباله دار برای مربیان خیلی تاکید کرده بود. پیش بینی می‌کنم تا پایان این هفته تمام مسایل مربوط به این موضوع حل شود. کوئیروش نظارت بر کار تیم ملی نوجوانان را برعهده دارد. قطعا مربیان این تیم هم از دانش و تواناییهای کوئیروش برای اداره هرچه بهتر تیم نوجوانان خواهد برد.

طبقه بندی: اخبار، فوتبال ملی،
برچسب ها: ترابیان: او روی نیمكت تیم امید نمی‌نشیند+ ترابیان+ عباس ترابیان+ کارلوس کوئیروش+ آنتونیو سیموئز پرتغالی+ پرتغال+ کوئیروش+ بنفیکا+ اوزبیو+ خوزه آنتونیو کاماچو+ فیلیپ اسکولاری+ جام جهانی+ رالمپیک+ اسپانیا+ رییس کمیته روابط بین‌الملل فدراسیون+ اسکاتلند+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic