طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
'الکس فرگوسن' سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس به جمع معترضان به بهای بالای بلیت دیدار فینال لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا پیوست و آن را برای هواداران 'کشنده' خواند.

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) با توجه به برگزاری این دیدار در هفتم خرداد ماه سال آینده، از پنجشنبه هفته گذشته فروش بلیت ها را با قیمتی تقریبا دو برابر نسبت به دو سال گذشته آغاز کرده است.
بر این اساس قیمت ارزان ترین بلیت ها که در معرض فروش برای عموم قرار گرفته، 150 پوند است که به این مبلغ 26 پوند دیگر نیز برای خدمات اضافه می شود.
قیمت ارزان ترین بلیت هایی هم که در اختیار باشگاه های فینالیست قرار می گیرد، 80 پوند اعلام شده است.
فرگوسن در این باره گفت: این موضوع غیر قابل باور و ناامید کننده است.
سرمربی منچستریونایتد با ''کشنده'' خواندن قیمت بلیت ها برای هواداران خاطر نشان کرد: هیچ کاری از دست مربیان و بازیکنان در این زمینه بر نمی آید. نمی دانم چه کار می توان کرد.
این مسئله موجب خشم طرفداران فوتبال هم شده است به طوری که ''میشل برونسکیل'' سخنگوی فدراسیون هواداران در این باره گفت: از قیمت بلیت ها شوکه شده ایم.
وی افزود: چنین قیمت هایی با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد، ظالمانه است. یوفا به خوبی می داند که بسیاری از هواداران فقط یک بار در زندگی چنین فرصتی پیدا می کنند بنا بر این نباید بهای سودجویی این اتحادیه را بپردازند.
طبقه بندی: اخبار، لیگ برتر انگلیس،
برچسب ها: فرگوسن: قیمت بلیت های فینال لیگ قهرمانان اروپا كشنده است+ فرگوسن+ لیگ قهرمانان اروپا+ لیگ قهرمانان+ اروپا+ منچستریونایتد+ منچستر+ انگلیس+ یوفا+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات