طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


₪ مجله فی فا ₪
₪ مجله فی فا ₪
علی پروین برای دیدن یکی از دوستانش می رود به فرش فروشی اما مسئول مغازه بغلی به زور کلی خرج گردنش می اندازد.

علی پروین یکی از مهمانان ویژه ما بود در مجله نوروزی. علی آقا در گفت و گویی ویژه با از مسائل مختلفی سخن گفته که مشروح این گفت و گو را می توانید صبح روز دوم فروردین ماه در خبرآنلاین بخوانید. خاطرات سلطان از وحید قیلیچ و مجتبی محرمی گرفته تا پوشیدن لباس های خارجی و آقا گواردیولا.

علی پروین

اما پیش از این می توانید پیام ویژه نوروزی مرد شماره یک فوتبال ایران را که خودش می گوید هیچ کس مثل او نیست را بشنوید:« جمع کنید بابا هی نشستید دروغ و دونگ می نویسین. بابا شب عید شده دست زن و بچه رو بگیرین برین شمال. من که 2 روز مونده به عید می اندازم می رم رامسر تو ویلا. اونجا هم می مونم تا بعد 13 . از قدیم گفتم ، ماهی سفید شب عید رو که خوردیم دیگه یعنی گور بابای فوتبال تا بعد از 13...»

منتظر این گفت و گو باشید. پس قرار ما صبح روز دوم فروردین در مجله نوروزی. گفت و گویی که علی آقا بخی از آن را از اتاق پرو لباس فروشی انجام داده است.


طبقه بندی: اخبار، عکس، لیگ برتر ایران،
برچسب ها: عکس+ علی پروین:ماهی سفید شب عید را که خوردی یعنی گور بابای فوتبال+ علی پروین+ ماهی سفید شب عید+ شب عید+ عید+ عید نوروز+ عید نوروز 1390+ 1390+ نوروز+ گواردیولا+ پیام ویژه نوروزی+ فوتبال ایران+ فوتبال+ ایران+ مجله نوروزی+
دنبالک ها: منبع،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic